Threeway

Titul v originále: Threeway

Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 2 ženy 1

D.C. Jackson (Velká Británie)

TROJKA (THREEWAY)

2 m, 1 ž

komedie

Třicátníci Andrew a Julie z Glasgow si chtějí zpestřit svůj sexuální život tím, že na jednu noc přizvou třetího. Na jejich nabídku zareaguje Mark, vzdělaný a dobře situovaný čtyřicátník černé pleti z Londýna. „Pansexuální dobrodružství“ má však nečekané následky a následujícího rána se každý z účastníků probudí v cizím těle. Julie vězí v Markovi, Mark v Andrewovi a Andrew v Juliině těle. Kuriózní řešení ještě kurióznější situace se sice nakonec najde, celá akce však nezůstane bez drobného následku...

Fantaskní situace je Jacksonovi záminkou k rozehrání kolotoče vtipů na hranici genderové a rasové korektnosti. Podobně jako ve veleúspěšném Mém romantickém příběhu i zde staví především na živém a dobře pointovaném dialogu a přináší další ironickou sondu do života současných třicátníků.

Hra vznikla v roce 2013 a byla uvedena v srpnu 2013 v rámci Edinburgh Fringe Festival.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz