Sex na vlnách

Titul v originále: Bedtime Stories

Žánr: komedie
Překladatel: Martin Fahrner
Jazyk: čeština
Postavy: muži 3 ženy 2

Norm Foster (Kanada)

SEX NA VLNÁCH (BEDTIME STORIES)

přeložil Martin Fahrner

3 m, 2 ž

komedie / dějově propojené aktovky

Šest příběhů, které se točí kolem postele. Páru je nabídnuto pět tisíc dolarů za sex v přímém rozhlasovém přenosu – ve studiu to tak úplně neklapne, ale potom… Žena navštíví bývalého partnera. Dva lupiči prožijí šok. Rocková hvězda je konfrontována se svou vášnivou fanynkou. Striptérka se potkává se svým šéfem. Žena opouští svého manžela, ale nejdříve zavolá stěhováky… A vše se opět vrací na začátek, do přímého rozhlasového přenosu...

Děje jednotlivých aktovek se pozvolna prolínají a navazují na sebe, takže vzniká příběh s mnoha zápletkami. Dynamická hra obsahuje celkově patnáct rolí, které však autor doporučuje hrát v pěti hercích.

Česká premiéra proběhla v Divadle Šumperk v prosinci 2017. Hra vzápětí zaujala i další divadla (ZD Cheb, prem. leden 2018, Divadlo Kalich, prem. červen 2019...).

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz