Kamikaze Pictures

Titul v originále: Kamikaze Pictures

Autor: Jan Liedtke
Žánr: drama
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 1

Jan Liedtke (Německo)

KAMIKAZE PICTURES

2 m, 1 ž

Příběh odehrávající se v kulisách Berlína popisuje nástrahy přátelství mezi Andym a Henrym, dvěma kamarády, kteří milují filmy. Zatímco Andy vzorně ukončil střední školu a stal se „slušným občanem", Henry opustil školu předčasně a po dobrodružstvích s drogami, dívkami a filmem uniká do světa heroinu. Andy se po pobytu v zahraničí vrací zpět a potkává Lindu, do které se zamiluje. Následuje kolotoč událostí, kdy oba přátelé hledají Lindu a rozhodnou se, že natočí o tomto hledání film - made by Kamikaze Pictures. Na konkurs se příhlásí Sonja, k nerozeznání podobná hledané Lindě. Je to ona? Andy si myslí, že ne, Henry naopak.

Trojúhelník vztahů se stává emocionálním kolotočem, ze kterého jde jen stěží vyskočit. Strohé dialogy a krátké klipové scény zobrazují osudy trojice mladých lidí, kteří hledají cesty k uskutečnění svých snů a tužeb, možná jen iluzí.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz