In der Fremde

Titul v originále: In der Fremde

Žánr: hra, tragikomedie
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 2

IN DER FREMDE (V cizině)

2 m, 2 ž (hrají celkem 15 postav)

Bar kdesi v cizině. Lidé přicházejí a odcházejí, barmani a barmanky zůstávají. A všichni odešli ze své vlasti, protože se domnívají, že jen v cizině najdou, co hledají – nespoutaný sex. Hank zneužívá chlapce a dělá si starosti, že na něj rodiče pošlou tajnou službu. Ovdovělá hraběnka, která si po mnoha letech frustrujícího sexu (jen za tmy) vybere v katalogu milence, musí to být dva za noc. A Maja, ta chce jenom jednoho, Ricarda, ale je k dispozici všem ostatním, protože Ricardo má jiný objekt touhy.

Do této idyly nabídky a poptávky vtrhnou Franzi a Clemens, oba na cestě po světě. Ona je na útěku před násilnickou masochistickou skupinou, on, o dvacet let starší profesor, s prvním svým románem na harddisku. Oba dostanou životní lekci.

Hra si bere na mušku různé pokusy, jak v cizině uspokojit svoje exoticko erotické touhy. Ukazuje neostrou hranici mezi flirtem a sexuálním turismem, mezi city a kšeftem.

Zábavná hra s 15 rolemi pro 4 herce měla premiéru v Deutsches Theater Göttingen v listopadu 2015.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz