Dreier steht Kopf

Titul v originále:

Autor: Carsten Brandau
Žánr: hra pro děti
Jazyk: němčina
Postavy: muži 2 ženy 1

Carsten Brandau (Německo)

DREIER STEHT KOPF (BLÁZNIVÁ TROJKA)

3 herci

Svět je naprosto v pořádku: Jednička je samozřejmě pořád ten první a Dvojka tím pádem pořád druhý. Když ovšem do toho uspořádání vtrhne Trojka, svět se začne otřásat v základech, protože Trojka se nechce smířit s tím, že bude pořád třetí a poslední. Kašle na pořádek světa a konfrontuje Jedničku a Dvojku s těžkou otázkou: „Pořád říkáte, kolikátí jste – ale co to je? Kdo vlastně jste?“.

Hra pro děti od 4 her o řádu světa, který musí být odvahou, řečí a hravou fantazií neustále stavěn na hlavu, zaznamenala úspěch v roce 2013, kdy získala holandsko-německou cenu dramatiky pro děti a mládež Kaas & Kappes, v roce 2014 byla nominována na německou hru pro děti a v roce 2015 na přehlídce nejlepších německojazyčných inscenací v Mülheimu získala hlavní cenu KinderStückePreis. Poprvé byla uvedena v červnu 2014 v Theaterhaus Ensemble ve Frankfurtu.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz