Canoeing For Beginners

Titul v originále:

Autor: Mike Yeaman
Žánr: komedie
Jazyk: angličtina
Postavy: muži 3 ženy 2

Mike Yeaman (Velká Británie)

CANOEING FOR BEGINNERS (KÁNOE PRO ZAČÁTEČNÍKY)

3 m, 2 ž

komedie

Beryl Tylerová je čerstvá vdova ze severoanglického přístavního městečka. Na rozdíl od svých dvou dospělých dětí však nevypadá, že by ji manželova smrt zdrtila. Její chování i po uzavření vyšetřování nadále monitoruje dotěrný a vlezlý policista Watts. Má pro to dobrý důvod - Berylin manžel Frank totiž svou smrt pouze předstírá. Společně se svou ženou se rozhodli odstěhovat na Kubu a začít tam nový život, ale potřebují na to finance z Frankovy životní pojistky.

Zábavná situační komedie o touze změnit svůj život, v níž nechybí schovávací manévry, rychlé převleky a bizarní zápletky, byla poprvé uvedena v divadle Custom House v South Shields, kde se také odehrává první jednání hry. Od té doby byla tato komedie inscenována např. v divadle Royal Court v Liverpoolu či ve Švédsku a Estonsku.

Jsme tu pro vás

Zašleme vám k nahlédnutí či studiu vybrané texty, pomůžeme s výběrem vhodných her do vašeho repertoáru, objednáme aktuální hry ze zahraničí a sledujeme pro vás nejnovější dramatické počiny z domova i ze světa.

Michal Kotrouš

zasílání a archiv textů, agantáž pro ČR a německojazyčnou oblast

tel: +420 603 265 067
email: michal.kotrous@aura-pont.cz