Vanda a Standa

hudebníci

Vanda a Standa dětem

Hudebně interaktivně zábavné programy pro děti vhodné pro nejrůznější městské slavnosti, dětská odpoledne, mikulášské oslavy, firemní rodinné dny a karnevaly.

Hudební duo pro děti a jejich rodiče, má na repertoáru zábavné i edukativní pořady pro mateřské i základní školy (např. interaktivní písničková show Vanda a Standa: Rodinné balení atd.), dvojice realizovala po dobu šesti let pořad pro předškolní děti v Českém rozhlase 2 - Praha, byla k vidění i v České televizi, v TV Prima  a vysílala cyklický pořad Balónky na TV Country. 

Aby na zemi bylo milo

Interaktivní, hudebně zábavný, ale i výchovný program pro děti od 4 do 10 let zaměřený na ekologická a etická témata současnosti - např. třídění odpadů, ochrana vody a lesů, ochrana zvířat. Písničky mají moderní aranžmá a děti nenásilnou formou vnímají v písňových textech i v dialozích obou protagonistů některé problémy, které nás obklopují a týkají se každého z nás. Pořad je určen pro kulturní domy, ZŠ, MŠ , ale může být i součástí doprovodného programu poutí, festivalů, slavností a firemních prezentací.

Moderování dětských akcí

Moderování akcí typu Mikulášská besídka, Family day, Den dětí, Festival dětské písničky ad., včetně písničkových vstupů, soutěží a aktivit pro děti i dospělé.

Jsme tu pro vás

Specializujeme se na přímé zastoupení jednotlivých výkonných umělců, stejně jako nabízíme vlastní pořady pro divadla a kulturní zařízení a také vlastní pořady pro firemní a společenské akce. Zajistíme veřejná i privátní vystoupení jednotlivých umělců i kompletní zabezpečení velkých společenských eventů.

Jiří Havel

produkční nejen výkonných umělců

tel: +420 603 466 399
e-mail: jiri.havel@aura-pont.cz