Dubnové premiéry


5.4.2019

Divadlo v Řeznické Praha

Matthew Lombardo: VE SMYČCE (česká premiéra)

(překlad: Jitka Sloupová, režie: Jakub Nvota)

 

Divadlo loutek Ostrava

Astrid Lindgrenová, Daniele Jirmanová: RONJA, DCERA LOUPEŽNÍKA (první provedení)

(režie: Martin Tichý)

 

8.4.2019

Východočeské divadlo Pardubice - Malá scéna ve dvoře

Ivan Vyrypajev: ILUZE

(překlad: Tereza Krčálová, režie: Viktorie Vášová)

scénické čtení v rámci cyklu INprojekty

 

11.4.2019

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram - Malá scéna

Paul Pörtner: SPLAŠENÉ NŮŽKY

(překlad: Petr Novotný, režie: Milan Schejbal)

 

12.4.2019

3D Company a agentura Famílie - Žižkovské divadlo Járy Cimrmana Praha

Norm Foster: FANTASTICKÁ ŽENA (česká premiéra)

(překlad: Martin Fahrner, režie: Martin Vokoun)

 

Činoherní studio Ústí nad Labem

Kenneth Lonegran: LOBBY HERO (česká premiéra)

(překlad: Markéta Prušinovská, režie: Jan Prušinovský)

 

ArtWay Praha - divadlo Kolowrat Praha

Arnold Wesker: BOUŘLIVÉ JARO

(překlad: Kateřina Hilská, režie: Vilma Cibulková)

 

Divadlo F.X.Šaldy Liberec - Malá scéna

Martin McDonagh: UJETÁ RUKA

(překlad: Ondřej Sokol, režie: Jiří Š. Hájek)

 

A studio Rubín Praha

Lucie Ferenzová, Heinrich Böll: KLAUNOVY NÁZORY (první provedení)

(překlad předlohy: Vladimír Kafka, režie: Lucie Ferenzová)

 

15.4.2019

Dejvické divadlo Praha

Henrik Ibsen: PŘÍZRAKY

Překlad: František Fröhlich, režie: Jiří Pokorný)

 

25.4.2019

Studio DVA Praha - Malá scéna na Perštýně

Folker Bohnet, Alexander Alexy: OSCAR PRO EMILY (česká premiéra)

(překlad: Magdalena Štulcová, režie: Petr Slavík)

 

26.4.2019

Divadlo F.X.Šaldy Liberec - Hlavní scéna

Tracy Letts: SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ

(překlad: Julek Neumann, režie: Šimon Dominik)

 

Divadlo Na Fidlovačce Praha

Tomáš Svoboda: SRNKY

(režie: Tomáš Svoboda)

 

27.4.2019

Městské divadlo Most - Divadlo rozmanitostí

Věra Herajtová: O PRINCEZNĚ A HRÁŠKU (první provedení)

(režie: Věra Herajtová)


Zpět  |  Nahoru  |  Tisk

Česky / English