Produkční oddělení


Aura-Pont  je jednou z největších českých uměleckých agentur s více jak dvacetiletými zkušenostmi s realizací projektů v oblasti kultury na našem trhu.
 
Motto:

Nechceme být pouze „event managementová či produkční" agentura, chceme spojit své dlouholeté zkušenosti a možnosti zastupování umělců s kreativním potencionálem divadelníků a produkčním umem a zkušenostmi našich pracovníků!


Specializujeme se na přímé zastoupení jednotlivých výkonných umělců, stejně jako nabízíme vlastní pořady pro divadla a kulturní zařízení a také vlastní pořady pro firemní a společenské akce.


Každoročně se podílíme na více jak 350 nejrůznějších programech, firemních a společenských akcích pro široký okruh klientů, od zajištění veřejných a privátních vystoupení jednotlivých umělců až po kompletní zabezpečení velkých společenských eventů.

 

Vymyslíme a uspořádáme pro Vás promotion nebo event dle Vašeho přání, ať už firemní večírek nebo velkolepý banket, zorganizujeme tiskovou konferenci či kongres, napíšeme pro Váš produkt divadelní hru anebo uspořádáme koncert. Vše doplníme potřebnými marketingovými nástroji, od pozvánek přes PR prezentaci až po vypořádání autorských práv.


Naše dlouhodobé zkušenosti a praxe v oboru, profesionální tvůrčí a produkční team ve spojení se zajímavým portfoliem přímých zastoupení výkonných umělců a širokou nabídkou nejrůznějších uměleckých programů jsou garancí vysoké kvality poskytovaných služeb za přiměřených finančních podmínek.


Přesvědčte se osobně o našich kvalitách...


Zpět  |  Nahoru  |  Tisk

Infozóna

Nina Berry:

RYCHLOST DOPADU SNĚHOVÉ VLOČKY

(Vražda na nilu volná až od dubna 2021)

  • PŘEKLADY K ČESKÉ PREMIÉŘE

2017 - 2019

2013 - 2016        

2009 - 2012

2005 - 2008